Obchodní ředitel (zbrojní zakázky / obranný průmysl)

Jméno/Firma
STV GROUP a.s.
Pracoviště
Hvězdova 1716/2b, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme?

Do našeho obchodního týmu v Praze hledáme zkušeného managera na pozici obchodního ředitele pro zbrojní zakázky, který nám pomůže v stabilizovat a strukturovat současný dynamicky rostoucí business a zároveň vybuduje silný obchodní tým a obchodní strategii pro další expanzi společnosti.

Co Vás čeká:

  • Řízení obchodních aktivit a týmu obchodníků ve společnosti
  • Nastavení standardních obchodních procesů a spolupráce s výrobními závody
  • Řízení a formulace produktové a regionální obchodní strategie
  • Rozvoj spolupráce se stávajícími obchodními partnery v zahraničí a hledání nových příležitostí
  • Prezentace společnosti v zahraničí
  • Řízení obchodních zakázek pro stávající zákazníky
  • Plánování a vyhodnocování obchodu
  • Nasazení digitalizace a inovací v procesu řízení obchodních případů, reportingu a CRM
  • Transformace a dobudování obchodního týmu na nové výzvy
  • Nastavení KPI pro tým

Co byste měl mít:

  • Být manažerem s prokazatelnou obchodní zkušeností s řízením lidí i projektů v B2B/B2G segmentu
  • Minimálně 10 let adekvátní praxe
  • Zkušenost se zahraničním obchodem podmínkou (řízené zahraničního zastoupení, účast na veletrzích)
  • Plynulá znalost českého jazyka - jednáme s veřejným sektorem
  • Dobrá znalost AJ na jednací úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou
  • Schopnost aktivně působit v dynamickém prostředí
  • Schopnost otevřené a férové komunikace
  • Zkušenosti a zájem o zbrojní problematiku výhodou, případně schopnost zorientovat se v této problematice
  • Ochota cestovat
  • Procesní a systematické myšlení
  • Pozitivní vztah k IT technologiím
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Být součástí dynamického růstu společnosti a řídit zajímavé projekty
  • Práci v nekorporátním dynamickém prostředí
  • Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich výsledků
  • Moderní kanceláře v City Tower na Praze 4
  • Služební vozidlo pro soukromé účely
  • Dovolená 25 dní;
  • Nástup možný ihned