Systémový administrátor/správce aplikace

Jméno/Firma
NET4GAS, s.r.o.
Pracoviště
Na hřebenech II 1718/8, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pohybuješ se ve světě technologií, v oblasti zajištění správy a provozu aplikací pro přenos, zpracování a archivaci dat? Chceš se posunout v této oblasti? Máme právě pro Tebe volné místo v týmu zajišťující Obchodní měření. Pokud máš zkušenosti v oblasti OT nebo IT bezpečnosti, správy aplikací a/nebo bezpečností provozu aplikací a chceš se dále rozvíjet, může to být správná pozice právě pro Tebe.

Pracovní náplň:

  • Vedení evidence zařízení a systémů Obchodního měření
  • Tvorba plánu životních cyklů zařízení (HW a SW) – plánovaná a neplánovaná obnova
  • Plánování a realizace aktualizace zařízení obchodního měření
  • Evidence, tvorba a definování pravidel pro správu identit a oprávnění pro sledované technologie a zařízení
  • Vedení systému aktualizací a zálohování systémů a aplikací
  • Zajištění funkčnosti aplikací a její nastavení v souladu s bezpečnostní politikou společnosti
  • Řízení funkčnosti aplikací a dodavatelů
  • Zpracování podkladových analýz pro změny, úpravy a rozvoj aplikací
  • Koordinace činností při údržbě aplikací (patchování, upgrade apod.) za účelem udržení funkčnosti zařízení.
  • Odpovědnost za plnění požadavků Cyber Security u aplikací a zařízení Obchodního měření
  • Reporting zajištění bezpečnosti zařízení prvků operačních technologií Obchodního měření, reporting incidentů
  • Poskytování podpory uživatelům (pravidelné školení), tvorba a údržba dokumentace

Očekávané požadavky:

  • Š/VŠ vzdělání a praxi min. 3 let v kybernetické bezpečnosti, oblasti administrace, správy a zajištění provozu aplikací
  • Znalosti z oblasti IT nebo OT infrastruktury (OS, autentizace a autorizace uživatelů, správy certifikátů, definování pravidel pro komunikace apod.)
  • Zkušenosti a znalosti se správou aplikací a kybernetickou bezpečností
  • Máš dobrou angličtinu slovem i písmem
  • Preciznost, dochvilnost, samostatnost, smysl pro detail

Co Ti můžeme nabídnout:

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti i v této nestabilní době
  • možnost pracovat s moderními technologiemi
  • flexibilní pracovní dobu
  • občasný Homeoffice
  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick days a navrch 1 den placeného volna na mimořádné události jako je stěhování, účast na vlastní promoci nebo doprovod dítěte do 1. třídy ZŠ
  • Benefitní systém Cafeterie ve výši 30.800 Kč ročně, který můžeš využít na poukázky Flexipass či na Multisport kartu
  • Podporujeme rodiny s malými dětmi formou sponzorského daru pro MŠ ve výši 1000 Kč na dítě na měsíc po dobu školního roku
  • Příspěvek do penzijně-pojistného programu
  • Nástup možný od ledna 2025