Inženýr kvality

Jméno/Firma
VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.
Pracoviště
Paštická 1243, Blatná
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pomozte nám vytvořit DNA techniky

Visahy Blatná ESTA hledá na plný úvazek pracovníka na pozici Inženýr kvality

Náplň práce:

  • Odpovědnost za řízení kvality
  • Kontrola výroby a řízení neshodných procesů
  • Analýza zmetkovitosti, hledání příčin a nápravných opatření
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Optimalizace a zlepšování procesů s důrazem na zvyšování produktivity a kvality výroby

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
  • Odborné znalosti ve výrobě
  • Znalost CJ a AJ slovem i písmem
  • Znalost práce s PC ( Word, Excel, Access)
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, svědomitost
  • Organizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovat
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota cestovat
  • Znalost nástrojů kvality (8D, FMEA,...)
  • Znalost programu SAP výhodou

Nabízíme:

  • Každoroční navyšování mezd
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • Dovolená 25 dní + další dny za odpracovanou dobu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Věrnostní a jubilejní odměny
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Příspěvek na dětský tábor

Máte znalosti a dovednosti, které potřebujeme? Jste připraveni nastartovat svoji kariéru?

Pokud ano, ucházejte se o místo už dnes!