Junior Category Manager

Jméno/Firma
WALTECO s.r.o.
Pracoviště
Švermova 1128/2, Žďár nad Sázavou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme Junior Category Managera

Přidejte se k našemu týmu ve WALTECO s.r.o.!

Jsme společnost WALTECO s.r.o., přední dodavatel nábytkového a dekorativního kování v Evropě, a do našeho týmu ve Žďáře nad Sázavou hledáme novou posilu na pozici Junior Category Manager. Pokud máte zájem o práci s daty a řízení produktových kusovníků, je tato pozice právě pro vás!

!! Vhodné i pro bystré a vnímavé absolventy s dobrou znalostí Excelu a angličtiny !!

Co vás čeká:
- správa produktových kusovníků: udržování a aktualizace kusovníků pro naše produkty v oblasti nábytkového a dekorativního kování
- práce s daty: analyzování prodejních výsledků, ziskovosti a dalších ukazatelů výkonnosti produktů
- podpora týmu: spolupráce se senior category managery, marketingem, prodejem a nákupem při řízení produktových kategorií
- zpracování dat: komunikace s převážně zahraničními dodavateli při sběru produktových dat

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:
- analytické schopnosti: zkušenost s prací s daty, především v Excelu
- organizační schopnosti: schopnost spravovat a aktualizovat produktová data a kusovníky
- komunikační dovednosti: budete komunikovat s kolegy z různých oddělení a zahraničními partnery, proto je důležitá komunikativní znalost angličtiny
- znalost trhu a produktů v oblasti nábytkového kování je výhodou, ale ne podmínkou

Co vám nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- notebook a mobilní telefon
- 13.plat, stravenkový paušál
- sick days a příspěvek na dopravu
- práci v příjemném prostředí a kolektivu
- možnost vzdělávání a profesního růstu

Zaujala vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na vás!