Hledáme talenty do světa financí - Praha

Jméno/Firma
TF MARKETING s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pokud máš chuť prorazit a získat cenné zkušenosti v dynamickém světě financí, máme pro tebe neodolatelnou nabídku! Nehledáme jen zaměstnance, hledáme nadšence, kteří chtějí růst, učit se a stát se špičkou ve svém oboru.

Pracovní náplň

  • Představování našich produktů: Budeš prezentovat naše služby zákazníkům a zjišťovat jejich orientaci na finančním trhu.
  • Správa portfolia: Dostaneš na starost vlastní portfolio klientů a možnost ho dále rozšiřovat.
  • Komunikace na maximum: Telefonický kontakt s klienty a osobní schůzky v naší moderní kanceláři.
  • Práce s počítačem: Denní využití PC k efektivní správě dat a komunikaci.

Nabízíme

  • Atraktivní plat: průměrná mzda nových makléřů je 47-69000 Kč. (Fix 39000 Kč + minimální splněný cíl = 47000 Kč) - částka k výplatě nemá horní hranici, kolik si vyděláš, je na tobě!
  • Profesionální školení: školit se budeš 14 dní a na konci tě odměníme 10.000Kč
  • Pracovní doba: po-čt 8:30-17:00, v pátek končíme v 15:00
  • Vstřícný a přátelský kolektiv, který ti se vším rád pomůže ????
  • Multisport kartu, aby si mohl/a zůstat v kondici
  • Možnost rychlého kariérního postupu, do dvou let si můžeš otevřít svojí vlastní pobočku!

Hledáme

  • Komunikační eso: Skvělé komunikační schopnosti v češtině nebo slovenštině.
  • Ambiciózní hráče: Jedince s elánem do práce a touhou se neustále zlepšovat.
  • Znalost práce na PC: Stačí základní znalost MS Office a umět vyhledávat na internetu.
  • Spolehlivé a samostatné osobnosti, na které je spoleh.
  • Zkušenost je plus: Marketing či prodej výhodou, ale ne podmínkou. Vše potřebné tě naučíme, důležitá je motivace!

Nemáš zkušenosti? Máš pocit, že nevyhovuješ požadavkům? Žádný učený z nebe nespadl a my
ti proto poskytneme veškerou podporu a profesionální zaškolení. Pokud jsme tě zaujali, tak nám pošli svůj životopis. Těšíme se na tebe!