Technik testovacích systémů

Jméno/Firma
BMK Czech Technologies s.r.o.
Pracoviště
Eduarda Proppera 694, Krupka
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika / informační technologie

- Zkušenosti z daného elektrotechnického odvětví

- Úplná odborná způsobilost v elektrotechnice dle nařízení vlády 194/2022 sb.

- Znalost v oblasti elektronických dílů, desek plošných spojů a elektronických zařízení včetně jejich oprav

- Znalost programování v LabView (nebo dobrá znalost jazyka C)

- Komunikativní znalost angličtiny

Co bude Vaše náplň práce:

- Analýzy různorodých komplexních elektronických testovacích systémů včetně jejich oprav

- Zodpovědnost za tvorbu a modifikace testovacích programů

- Výstavba a zprovozňování testovacích systémů elektronických dílů

- Dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny)

Benefity:

- 5 týdnů dovolené

- Finanční bonusy / prémie

- Pracovní prostředky (mobil, notebook...)

- Kariérní růst

- Firemní akce

- Jazykové kurzy

- 13. plat podle výsledků společnosti

- Kafetérie

- Příspěvek na stravování, příspěvek na sport a volný čas