SALES ASSOCIATE – SANDRO, WESTFIELD CHODOV

Jméno/Firma
GLORIA FASHION, s.r.o.
Pracoviště
Roztylská 2321/19, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O nás: Jsme prestižní francouzská značka, kterou v české republice zastupuje krásný butik s dámskou módou v OC Westfield Chodov. Naše produkty jsou vysoce kvalitní a hlavně originální. K dostání jsou také luxusní doplňky v podobě kožených kabelek, pásků či obuvi.

Koho hledáme: Do našeho týmu hledáme nadšeného a profesionálního asistenta (-ku) prodeje, který (-á) nám pomůže dále rozvíjet naše postavení na trhu. Hledáme někoho, kdo je hodně komunikativní a ovládá perfektní zákaznický servis. V našem butiku se bude líbit někomu, kdo rád pracuje s náročnou klientelou, která má vysoké standardy. Chcete-li svou kariéru posunout do segmentu prémiového retailu, tato pozice je pro vás to pravé.

Vaše pracovní náplň:

Obsluha klientů na prodejně, komunikace
Práce s interním softwarem
Neustále se vzdělávat a zdokonalovat své znalosti o produktech

Požadujeme:

Nadšení pro svět módy
Zkušenosti s prodejem a orientaci na výsledky
Schopnost příjemně a přesvědčivě komunikovat
Český jazyk na velmi vysoké úrovni, anglický jazyk výhodou

Co nabízíme:

Práci pro prémiovou značku s dlouholetou tradicí
Možnost osobního růstu
Přátelský a podporující tým
Atraktivní platové ohodnocení a benefity

Těšíme se na Vás!

Tým Sandro Chodov