???? Světelný technik – Oddělení osvětlení

Jméno/Firma
K & V ELEKTRO a.s.
Pracoviště
Radiová 1442/4a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Chcete být součástí úplně nového projektu? ????

Právě vytváříme nové oddělení osvětlení, a pokud vás zajímá možnost podílet se na jeho rozvoji, hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

  • Poskytování technické podpory zaměřené na svítidla a osvětlovací systémy
  • Tvorba cenových nabídektechnických řešení
  • Podpora při tvorbě nabídek a objednávek
  • Výběr dodavatelů a spolupráce na rozvoji sortimentu

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe v oblasti osvětlení (svítidla, osvětlovací systémy)
  • Znalost výpočtových programů (výhodou Dialux)
  • Orientace v technických specifikacích svítidel a světelných projektů
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s dodavateli i zákazníky

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na novém a zajímavém projektu v oblasti osvětlení
  • Zázemí stabilní a rostoucí společnosti
  • Mnoho zajímavých benefitů – stravenky (180 Kč), Multisport, příspěvek na volnočasové aktivity a další! ????

Pokud máte zkušenosti v oblasti osvětlení a rádi byste se připojili k našemu novému týmu, pošlete nám svůj životopis! ????