Product Manager osvětlení ???? ????

Jméno/Firma
K & V ELEKTRO a.s.
Pracoviště
Radiová 1442/4a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

Chcete být součástí nového oddělení osvětlení a hrát klíčovou roli v rozvoji našeho produktového portfolia? Hledáme zkušeného Product Managera, který bude mít na starosti nákup a správu produktů v oblasti osvětlení.

Co bude Vaším úkolem?

  • Výběr a nákup svítidel a souvisejících produktů
  • Komunikace s dodavateli, vyjednávání podmínek a cen
  • Sledování trendů na trhu osvětlení a identifikace nových příležitostí
  • Správa produktového portfolia – zavádění nových produktů a optimalizace stávajícího sortimentu
  • Spolupráce s týmem obchodního a marketingového oddělení

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe v oblasti nákupu nebo produktového managementu, ideálně v oblasti osvětlení
  • Schopnost jednat s dodavateli a vyjednávat podmínky
  • Přehled o trendech v oblasti svítidel
  • Analytické myšlení a smysl pro detail
  • Schopnost pracovat v týmu a samostatně řídit projekty

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na budování nového portfolia produktů v oblasti osvětlení
  • Stabilní pracovní prostředí a příležitost pro profesní růst
  • Benefity – stravenky (180 Kč), Multisport, příspěvek na volnočasové aktivity a další! ????

Chcete být součástí našeho nového týmu?

Pokud máte zkušenosti v oblasti nákupu nebo produktového managementu, pošlete nám svůj životopis! ????