JUNIOR ÚČETNÍ - PRAHA 4

Jméno/Firma
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Pracoviště
Antala Staška 2027/77, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je jedním z lídrů v oblasti Facility Managementu.

Hledáme proaktivního a týmově orientovaného juniora účetního, který má chuť se učit nové věci a růst spolu s námi.

Přidejte se k nám a získejte zkušenosti v dynamickém prostředí lídra na trhu!

Co vás čeká

  • Účtování a kontrola provozních nákladů
  • Vystavování faktur odběratelům
  • Zpracování bankovních výpisů
  • Příprava platebních příkazů
  • Účtování interních dokladů
  • Komunikace napříč týmem a dalšími odděleními ve firmě
  • Dodržování interních předpisů, legislativy, smluvních podmínek a firemních standardů
  • Řešení dalších úkolů dle potřeby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Základní znalost účetnictví a principů účtování
  • Praktická zkušenost s účetním softwarem (např. výhodou je Business Central, ale není podmínkou)
  • Orientace v české účetní a daňové legislativě
  • Zkušenosti s vystavováním faktur, zpracováním bankovních výpisů a základními účetními operacemi
  • Znalost práce s MS Excel (tabulky, základní funkce)
  • Výhodou je předchozí praxe na obdobné administrativní nebo účetní pozici, ale není podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

  • Flexibilní pracovní dobu s volitelným začátkem a koncem pracovní doby
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 dní)
  • Příležitost k práci z domova dle dohody
  • Finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a schopnostem
  • Roční bonus v závislosti na výsledcích společnosti
  • Přátelský a zkušený tým, který vás podpoří v profesním rozvoji
  • Bohatý balíček zaměstnaneckých výhod: občerstvení na pracovišti (káva, čaj), příspěvek na penzijní připojištění, MultiSport karta a další zajímavé benefity
  • Zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti s možností kariérního růstu