SPECIALISTA- zajištění a kontrola kvality projektů, legislativa (M/Ž)

Jméno/Firma
CHEMINVEST s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Příprava, organizace a vedení auditů kvality
  • Řešení úkolů a doporučení vyplývajících z auditních zpráv
  • Návrh opatření a kontrola jejich zapracování
  • Účast v týmu zpracovatelů jednotlivých zakázek (ve fázi studie, dokumentace pro stavební povolení, dokumentace Basic Design, realizační dokumentace)
  • Řešení úkolů vyplývajících z legislativních požadavků, zejména ve vztahu ke stavebnímu zákonu, veřejným zakázkám
  • Komunikace (ve spolupráci s dotčenými profesemi) ve vztahu k dotčeným orgánům státní správy
  • Zadání požadavků na vydání stanoviska dotčených orgánů k předložené dokumentaci
  • Koordinace zapracování požadavků do projektové dokumentace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost práce s MS Office
  • Znalost práce v AutoCAD výhodou
  • Ochota k dalšímu sebevzdělávání, aktivní přístup k řešení problémů
  • Orientace v právních předpisech, legislativě a legislativních procesech
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Předchozí praxe na obdobné pozici
  • Znalost angličtiny
  • Autorizace v oboru

Co vám můžeme nabídnout

  • Mzda 45 – 65 tis. v závislosti na zkušenostech v oboru, prokázaných referencích a délce praxe
  • Stabilní pracovní prostředí
  • Možnost odborně růst
  • Přátelský kolektiv zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivační systém finančního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify pro Vás a členy Vaší rodiny
  • Příspěvek na stáří v hodnotě 1 000,00 Kč
  • Multisport karta
  • Výuka anglického jazyka na pracovišti