Lobbista/ka za práva zvířat

Jméno/Firma
Svoboda zvířat Plzeň
Pracoviště
Lublaňská 398/18, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme lobbistu/ku za práva zvířat!

Máte rádi zvířata a chcete měnit jejich životy k lepšímu? Jste komunikativní a nebojíte se spolupráce s politiky? Zajímáte se o veřejné dění? Pokud odpovídáte ano, možná hledáme právě vás!

Staňte se důležitou posilou našeho lobby týmu. Pojďte s námi pracovat na zlepšení práv zvířat a podílet se na úspěšných kampaních s celostátním dopadem. Jak? Budete zjišťovat mínění politiků, sledovat legislativní procesy, chodit na schůzky s politiky, úředníky a dalšími klíčovými osobami, získávat je na stranu zvířat a domlouvat se s nimi, co pro zvířata mohou udělat. To vše s podporou skvělých kolegů.

Náplň práce:

  • prosazování systémových změn v oblasti práv zvířat,
  • udržování vztahů a komunikace s klíčovými osobami,
  • sledování názorů politiků a politických stran,
  • sledování legislativních procesů Parlamentu,
  • jednání na individuálních i hromadných schůzkách (veřejných akcích, poslaneckých seminářích apod.),
  • strategické porady v interním lobby týmu,
  • rešerše a příprava materiálů,
  • práce na kampaních s celým týmem Svobody zvířat.

Jak si vás představujeme:

  • máte pozitivní vztah k ochraně zvířat,
  • zajímá vás politika a veřejné dění,
  • ovládáte dobře češtinu i angličtinu,
  • rychle se zorientujete v tématu a chápete věci v širších souvislostech,
  • máte výborné komunikační a vyjednávací schopnosti,
  • jste asertivní, ale umíte naslouchat a porozumět odlišnému pohledu,
  • máte odvahu a nenecháte se odradit neúspěchy,
  • zvládnete se účastnit nárazově i několika schůzek týdně (nejen v Praze),
  • výhodou je zkušenost z lokální politiky či zkušenost s lobbováním,
  • výhodou je vzdělání či praxe v oblasti biologie a příbuzných oborech nebo v oblastech práva, politologie či sociologie.

Co vám nabízíme:

  • různorodou práci v přátelském týmu lidí zapálených pro ochranu zvířat,
  • spolupráci na HPP, úvazek 0,8 – 1,0,
  • nástupní plat 33 500 Kč – 37 000 Kč hrubého za plný úvazek (podle zkušeností), časem navýšení podle platové politiky organizace,
  • příspěvek na stravné a home office cca 3 000 Kč měsíčně,
  • zázemí pražské dog-friendly kanceláře (ale i možnost home office a flexibilní pracovní doby) – není nutné být v Praze denně, ale většina schůzek se bude odehrávat v Praze,
  • know-how nejdéle působící organizace na ochranu práv zvířat v ČR,
  • konzultace s našimi i externími odborníky na advokační práci (lobbing),
  • péči o vaši pracovní pohodu a rozvoj (možnost psychologických supervizí, HR specialistku v interním týmu),
  • podporu vzdělávání (např. licence online vzdělávání Seduo po zkušební době, školení Advokačního fóra Nadace OSF),
  • možnost podílet se na strategickém plánování organizace,
  • 5 týdnů dovolené (po 3 odpracovaných letech o týden více),
  • možnost podílet se na volbě benefitů (ptáme se našich zaměstnanců, co ocení),
  • služební SIM kartu s možností neomezeného volání i pro soukromé účely,
  • pracovní notebook a telefon.

Nástup: co nejdříve

V případě zájmu se nám prosím ozvěte pomocí formuláře zde a přiložte:

  1. své CV,
  2. stručný motivační dopis.

Vybraným kandidátům se následně ozveme a pošleme k vypracování tematický úkol. Poté budou probíhat pohovory.