Projektový/á manažer/ka - vytvářejte budoucnost ve vzdělávání zdravotníků s námi!

Jméno/Firma
Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví
Pracoviště
Ruská 2412/85, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme nového člena do naší dynamické Projektové kanceláře, který se nebojí výzev a chce se podílet na významných projektech v oblasti postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví.

Co vás čeká?

  • Příprava a administrace projektů: Vytváření a správa projektových žádostí, vedení svěřených projektů
  • Spolupráce: Úzká kooperace s projektovými manažery a projektovou kanceláří na řízení a administraci projektů
  • Reporting a plánování: Reporting realizovaných projektů, finanční plánování a příprava podkladů pro žádosti o platby a zprávy o realizaci
  • Národní a evropské projekty: Práce na projektech financovaných z národních i evropských dotačních schémat (např. OPZ+, EU4Health, IROP, NPO)
  • Příprava na audity: Příprava podkladů pro kontroly, audity a pravidelné reporty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Zkušenosti s dotačními projekty: Praktické zkušenosti s řízením a administrací dotačních projektů, výhodou je znalost systémů ISKP14+ a ISKP21+
  • Strategické myšlení: Schopnost nadhledu a strategického pohledu
  • Organizační schopnosti: Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a týmová spolupráce

Výhodou bude:

  • Zkušenost s PO OSS a projekty v rámci OPZ a OPZ+ či jiných OP
  • Znalost zákona č. 95/2004 Sb. a č. 96/2004 Sb. v platném znění
  • Zkušenost se vzděláváním zdravotnických pracovníků

Co vám můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Zvýhodněné stravování – 30 Kč za oběd v naší kantýně
  • Občerstvení na pracovišti za výhodné ceny
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, dětské tábory a sport
  • Peněžní dary při životním jubileu
  • Možnost bezplatného parkování v areálu IPVZ
  • Pracujeme v kancelářích, nikoliv „open space“
  • Důraz na rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem

Připojte se k nám a pomozte nám posouvat hranice vzdělávání pro naše zdravotníky!