sociální pracovník Centra duševního zdraví ESET

Jméno/Firma
ESET - HELP, z. s.
Pracoviště
Úvalská 3411/47, Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Název:

sociální pracovník terénního týmu Centra duševního zdraví ESET (CDZ ESET)

Nabízíme:

Celkový úvazek 1,0 sestávající z:

• pracovní pozice sociálního pracovníka terénního týmu CDZ ESET - různorodá práce v multidisciplinárním terénním týmu specializovaném na podporu lidí se závažným duševním onemocněním především v jejich přirozeném prostředí

• práci v multidisciplinárním terénním týmu specializovaném na podporu lidí se závažným duševním onemocněním především v jejich přirozeném prostředí

• po zapracování čtvrtletní odměny

• pravidelnou supervizi, vzdělávání, 6 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, sickdays, služební mobilní telefon, notebook

Požadujeme:

vzdělání odpovídající požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, §110!!

• předchozí pracovní zkušenosti v sociálních službách nutné

• výhodou zkušenost přímé práce s lidmi s duševním onemocněním

• schopnost týmové spolupráce v rámci multidisciplinárního týmu (ve složení sociální pracovníci, psychiatrické sestry, lékař-psychiatr), flexibilita, aktivní přístup a zájem

Náplň práce:

• spolupráce formou case managementu

• týmová spolupráce, psychiatrická rehabilitace, sociální poradenství, asertivní/proaktivní přístup, komplexní a dlouhodobá spolupráce, podpora klientů ve všech životních oblastech (zdraví, práce, finance, bydlení, volný čas, vztahy, sebepojetí), spolupráce s dalšími sociálními a zdravotními službami i přirozenou sociální sítí klienta

 Podmínky výběrového řízení:
Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit.
Odpovídat budeme pouze uchazečům, kteří zašlou svoji reakci prostřednictvím odpovědního formuláře tohoto pracovního serveru (motivační dopis, životopis).