Systémový administrátor ICT

Jméno/Firma
RIGHT INDICADA s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro výrobní firmu v okresu Frýdek-Místek hledáme nadšeného systémového administrátora - Windows

Jako sys. admin. budete odpovědný za plynulý a bezpečný chod IT infrastruktury společnosti.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Spolupráci na realizaci IT strategie napříč skupinou.
  • Převzetí zodpovědnosti za systémy a aplikace.
  • Účast na projektech a implementaci nových systémů.
  • Údržba a rozvoj lokální IT infrastruktury.
  • Koordinace a podpora místních poskytovatelů IT služeb.
  • Poskytování 1. a 2. úrovně uživatelské podpory.
  • Vedení školení pro uživatele.
  • Údržba a další rozvoj IoT zařízení, zejména CNC systémů.

Jaké znalosti byste měli mít:

  • Několikaletá zkušenost s provozem a údržbou komplexních IT infrastruktur.
  • Specialista na ICT s vysokoškolským vzděláním nebo odpovídající pracovní zkušenosti.
  • Zkušenosti z výrobní firmy nebo průmyslového prostředí.
  • Velmi dobré znalosti Windows serverů, hardwaru a virtualizace.
  • Znalost služeb AD DS, GPO, DNS, DHCP.
  • Zkušenosti se zálohovacími řešeními (npř. Veeam).
  • Podpora uživatelů na 1. a 2. úrovni (Windows, Office 365, SharePoint Online).
  • Odborné znalosti v oblasti síťového hardwaru Cisco, znalost bezpečnosti dat je výhodou.
  • Dobrá znalost češtiny a angličtiny (alespoň na úrovni B2) písemně i ústně.
  • Ochota příležitostně cestovat do zahraniční.

Co vás čeká:

  • Denně pečovat o to, aby fungovalo vše co má v oblasti ICT.
  • Řešení problému uživatelů, konzultace, poradenství při používaní SW a HW.
  • Podílet se na zlepšování a modernizaci ICT.
  • Účastnit se implementací a zavádění nových aplikací a IT projektů.
  • Pomáhat s bezpečností a funkčním ICT prostředím.
  • Denně komunikovat v anglickém a českém jazyce.