Stavbyvedoucí se zaměřením na inženýrské stavby

Jméno/Firma
ALLSTAV ALFA a.s.
Pracoviště
Třebětínská 591, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme středně velká stavební společnost se zaměřením na inženýrské stavby. Většinou se jedná o rekonstrukce a opravy kanalizací a stok (převážně hornickým způsobem). Působíme především v Praze a okolí.

Naši zaměstnanci mají možnost využít řadu benefitů včetně školení a dalších možností osobního růstu.

Máte zkušenosti s realizací těchto staveb a chcete se stát součástí naší firmy?

Co vás čeká:

- řídit stavby, a to od prvního kopnutí až po nový povrch tak, aby vše šlo hladce ke zdárnému dokončení

- připravíte časový harmonogram stavby, povedete stavební deník a veškerou dokumentaci

- budete zodpovědní za dodržování bezpečnostních předpisů a všech příslušných norem, protože bezpečnost a kvalita jsou pro nás prioritou.

- budete udržovat kontakt s investorem

Koho hledáme:

SŠ/VŠ stavebního zaměření

Řidičský průkaz skupiny B

Znalost práce s PC (MS Office)

Výborné organizační a komunikační schopnosti

Výhodou je praxe v realizaci inženýrských a pozemních staveb

Nabízíme:

Práci v týmu úspěšné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a příjemným kolektivem.

Služební vůz

Mobilní telefon a notebook

4 týdny dovolené

Stravenky

Odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou

Práce na plný úvazek

Místo pracoviště: Praha a Střední Čechy

Pošlete nám svůj životopis a přidejte se k nám! Nástup možný ihned.