Koordinátorka zahraničních pacientů

Jméno/Firma
UNICA
Pracoviště
Barvičova 833/53, Brno
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina, Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
10. 10. 2024

Brněnská klinika reprodukční medicíny rozšiřuje svůj tým a hledá pro svou kliniku nového člena na pozici koordinátorka NĚMECKY MLUVÍCÍCH pacientů.
Vhodné pro ženy po mateřské dovolené, časově flexibilní a s organizačními schopnostmi.

Náplň práce

  • organizace a doprovod příchozích a odchozích zahraničních pacientů na kliniku
  • osobní i písemná podpora pacientům v průběhu léčby na klinice
  • vyřizování telefonických, E-mailových dotazů, objednávání pacientů
  • kompletace a správa administrativní a zdravotnické dokumentace pacientů
  • spolupráce s týmem koordinace, lékaři, sestrami, laboratoří

Požadavky

  • ukončené SŠ vzdělání (obor zdravotnictví není podmínkou)
  • komunikativní osobnost, příjemné empatické vystupování, organizační schopnosti
  • pozitivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • práce s PC, základní programy MS Office (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Outlook)
  • požadujeme jazykovou vybavenost slovem i písmem v NĚMECKÉM A ČESKÉM jazyce (jako druhý jazyk k NĚMČINĚ preferujeme angličtinu nebo maďarštinu) slovem i písmem.

Nabízíme

  • plný úvazek
  • přátelský přístup a péči o zaměstnance
  • příjemnou atmosféru a vztahy na pracovišti, mladý kolektiv
  • příležitost pracovat v mezinárodním prostředí
  • možnost profesního růstu, mezinárodní konference