Obchodně-technický zástupce

Jméno/Firma
Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Chotěbořská 575, Ždírec nad Doubravou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Úvodní představení

Společnost Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o. je dceřinou společnostní francouzské skupiny HEF Groupe, která vyvíjí a nabízí svým klientům technologie pro povrchové inženýrství. Ve Ždírci provozujeme již téměř 25 let technologii karbonitridace v solné lázni s následnou oxidací, která poskytuje zpracovávaným součástkám zejména vysokou korozní odolnost, povrchovou tvrdost a otěruvzdornost. Naši klienti pochází z automobilového, elektrotechnického, textilního či zbrojního průmyslu, jsou mezi nimi výrobci hydraulických komponent, forem, nástrojů nebo strojních zařízení.

Do naše týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici obchodního zástupce pro Českou a částečně i Slovenskou republiku.

Co Vás čeká

  • Péče a udržování dobrých vztahů se svěřeným portfoliem klientů
  • Získávání nových klientů a nových aplikací naší technologie v různých průmyslových oblastech
  • Řízení těchto nových projektů od první návštěvy, přes vzorkování, přípravu cenových nabídek až po finální obchodně-technická jednání
  • Reprezentace společnosti a naší technologie na konferencích a podobných příležitostech
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Jaké jsou naše požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Optimální je zkušenost na podobné pozici
  • Nutné jsou základy ekonomického a technického myšlení
  • Očekáváme Vaši samostatnost, ale zároveň schopnost spolupracovat s celým týmem
  • Oceníme důvěryhodnost a loajálnost vůči společnosti
  • Předpokladem je řidičské oprávnění sk. B a ochota pravidelně cestovat
  • Upřednostníme kolegyni nebo kolegu s dobrou znalostí angličtiny

Co Vám nabízíme

  • Kreativní a různorodou práci s možností nahlédnout do různých oblastí průmyslu
  • Zázemí stabilní společnosti s francouzským podílem
  • Možnost pracovat ve zkušeném týmu ve firmě s kvalitním technologickým zázemím
  • Jakoukoliv technickou podporu ze strany zkušenějších kolegů a týmu odborníků z mateřské společnosti
  • Odborné vzdělávání: pravidelná školení technických a obchodních znalostí a dovedností
  • Fixní mzdu s možností získání měsíčních či ročních bonusů, při splnění požadovaných osobních výsledků a výsledků společnosti
  • Nástupní plat 35.000,- Kč s šestiměsíční zkušební dobou, po té uzavření Pracovní smlouvy na dobu neurčitou s fixním platem 50.000,- Kč
  • 25 dní dovolené
  • Po určité odpracované době možnost příspěvku na penzijní pojištění
  • Zajištění stravy na pobočce nebo stravenky v případě služební cesty
  • Služební automobil, notebook a mobilní telefon
  • Roční valorizaci mzdy na základě rozhodnutí mateřské firmy a s ohledem na aktuální inflaci

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis včetně průvodního dopisu.