Technický analytik cenných papírů

Jméno/Firma
Conseq Investment Management, a.s.
Pracoviště
Rybná 682/14, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • nastavování a sledování toků informací z externích systémů online brokerů cenných papírů prostřednictvím API rozhraní (pouze ze strany obchodu a provozu, ne ze strany IT)
  • koordinace procesů napříč odbornými odděleními v rámci skupiny (účetní oddělení, back office, risk management, administrace fondů a portfolií)
  • komunikace s externími dodavateli v podobě online brokerů
  • podílení se na nastavení a kontrole poplatků ze strany online brokerů
  • podpora plnění pravidelných informačních povinností ve vztahu k fondům, investičním společnostem, klientům a regulátorům

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • analytické smýšlení
  • základní znalosti API rozhraní a dobré znalosti práce v MS Excel
  • orientační znalost finančního trhu a jeho legislativního rámce
  • základní zkušenosti s obchodováním s cennými papíry
  • samostatnost, pečlivost a schopnost rychle se učit
  • anglický jazyk na dostatečné úrovni pro základní písemnou komunikaci

Co vám můžeme nabídnout

  • kreativní práci v přátelském kolektivu, s možností dalšího profesního růstu
  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy
  • odpovídající platové ohodnocení
  • širokou škálu benefitů

Pokud vás tato pozice zaujala a myslíte si, že vaše zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis.