Compliance

Jméno/Firma
Conseq Investment Management, a.s.
Pracoviště
Rybná 682/14, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Právo
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • participace na tvorbě legislativy (v rámci členství v AKAT ČR)
  • promítání legislativních změn do vnitřní předpisové základny a udržování vnitřní předpisové základny i s ohledem na praktické fungování společností ze skupiny
  • zajišťování funkce Compliance Officer dle zákonných požadavků
  • monitorování a analyzování rizik v oblasti regulace kapitálového trhu
  • zabezpečování spolupráce s orgánem dohledu, orgány státní správy a externími poradci
  • správa vnitřních předpisů, jejich změn a seznamování zaměstnanců s nimi
  • správa korporátních záležitostí společností ze skupiny (corporate governance)
  • plnění „změnových“ informačních povinností vůči orgánu dohledu, orgánům státní správy a vůči veřejnosti
  • účast na řešení reklamací a stížností

Předpoklady:

  • právní vzdělání
  • praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky nebo schopnost rychle se zorientovat v nové agendě a samostatnost
  • pečlivost (formální i věcná)
  • schopnost rychle se učit a ochota pracovat
  • zkušenosti při práci s počítačem (MS Office)
  • ochota pracovat s vnitřními předpisy a podílet se na nastavování procesů napříč skupinou

Konkrétní zaměření práce lze uzpůsobit dle dohody.

Nabízíme:

  • práci na plný či zkrácený úvazek v rychle rostoucí společnosti s flexibilní pracovní dobou
  • odbornou a velmi různorodou práci v téměř všech oblastech práva (se zaměřením na právo kapitálového trhu)
  • přátelský kolektiv
  • širokou škálu benefitů

Pokud vás tato pozice zaujala a myslíte si, že vaše zkušenosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete váš životopis.