Koordinátor úseku - chlazený příjem

Jméno/Firma
rohlik.cz
Pracoviště
Trnkova 3118/119c, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme kolegu do našeho skladu v Brně-Líšni na oddělení chlazeného příjmu.

A koho potřebujeme do týmu?

Hledáme novou posilu, která bude pravou rukou vedoucího směny. Pokud jsi přirozená autorita a chceš se stát součástí jednoho z nejambicióznějších projektů v ČR, hledáme právě TEBE!

Detailní popis pozice

  • Práce ve skladu - konktrétně v úseku chlazeného zboží, kde máme stále příjemný chládek a čerstvý vzduch :-)
  • Příjem zboží a zaskladnění
  • Dokážeš si zorganizovat plac a máš přehled, co se kde děje
  • Budeš dohlížet na efektivitu a kvalitu práce svých kolegů
  • Kontrola nastavených procesů, spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • Zkušenost s vedením alespoň malého týmu lidí
  • Ochotu s docházkou ve směnném provozu (12 hod., krátký x dlouhý týden, směny 6:30-18:30)
  • Komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, asertivita
  • Jakákoliv zkušenost ze skladu se počítá

Nabízíme

  • Neomezená dovolená
  • Systém vzájemného poděkování a ocenění navázaný na kafeterii benefitů
  • Otevřenou komunikaci napříč celou firmou - všichni si v Rohlíku tykáme
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Firemní knihovnu
  • Po zkušební době možnost zapsat se na výuku cizích jazyků
  • Multisport kartu
  • Zvýhodněné obědy
  • Premium účet na Rohlíku zdarma
  • Zvýhodněný tarif
  • Ošatné 86Kč za každou odpracovanou směnu