Pracovník/-ce v sociálních službách (Jiřetín pod Jedlovou)

Jméno/Firma
Diecézní charita Litoměřice
Pracoviště
Náměstí Jiřího 29, Jiřetín pod Jedlovou
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • péče o klientky a jejich děti v azylovém domě
  • podpora soběstačnosti a samostatnosti klientek
  • nácvik jednoduchých denních činností
  • provádění výchovné nepedagogické činnosti vůči dětem klientek
  • podpora volnočasových aktivit klientek a jejich děti
  • jednoduché vedení dokumentace
  • provádění práce dle pokynů nadřízeného, rozpisu péče a metodických postupů

Požadujeme:

  • praxi v sociální službě nebo alespoň základní povědomí o tom, v čem tato služba spočívá
  • absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel výhodou
  • lidskost, zodpovědnost a spolehlivost
  • základní znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • možnost pracovat na směny v nepřetržitém režimu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace s dlouholetou tradicí
  • smysluplnou práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • kvartální prémie
  • stravovací paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • nástup možný ihned, popř. dohodou