DevOps Engineer

Jméno/Firma
Antal International s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme zkušeného DevOps inženýra, který bude klíčovou součástí našeho týmu.

Někoho, kdo bude pracovat na inovativních projektech, které mají reálný dopad na průmysl 4.0,

Někoho kdo bude spolupracovat s vývojáři, kteří využívají moderní technologie.

A také někoho, kdo se zapojí do vývoje aplikací a systémů, které hrají klíčovou roli v energetickém sektoru.

Co vás čeká:

  • Podílení se na vývoji a nasazení cloudových a on-premise aplikací pro energetický průmysl
  • Spolupráce s mezinárodním týmem na inovativních projektech
  • Onboarding nových aplikací do Azure cloudu a jejich nasazení do produkčního prostředí
  • Automatizace nasazování pomocí pipeline a tvorba infrastruktury jako kódu
  • Monitorování a optimalizace infrastruktury, řešení problémů a zlepšování stávajících systémů

Vaše zodpovědnosti:

  • Práce s nejnovějšími technologiemi jako MS Azure, Docker, Kubernetes, Git
  • Automatizace procesů v Azure DevOps nebo GitHub Workflows
  • Vytváření robustních a efektivních systémů pro správu aplikací a infrastruktury
  • Analýza a monitorování systémů pro zajištění jejich bezproblémového provozu

Koho hledáme:

  • Zkušenost s MS Azure a cloudovými technologiemi
  • Znalost skriptovacích jazyků jako Powershell nebo Bash
  • Praxe v oblasti monitoringu, logování a práce s databázemi jako MS SQL, Azure CosmosDB nebo PostgreSQL
  • Znalost CI/CD nástrojů a zkušenost s nasazováním aplikací

Výhodou:

  • Znalost Terraformu a automatizace infrastruktury
  • Zkušenost s C#, .NET nebo Python
  • Praxe s Azure Data Lake Storage, Azure Synapse Analytics, nebo Azure AI službami

Co nabízíme:

  • Roční finanční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Home Office s finančním příspěvkem (4,50 Kč/hod.)
  • MultiSport karta
  • Vzdělávání – odborné kurzy, jazykové kurzy a konference
  • Stravenkový paušál (100 Kč,-/den)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z měsíční mzdy)
  • Možnost nákupu akcií společnosti
  • Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy, family days a další)
  • Slevy u partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava a další)