Junior Projekt Manager

Jméno/Firma
FMIB, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
10. 10. 2024

Popis pozice: Hledáme motivovaného a organizačně schopného kandidáta na pozici Junior Projekt Manager. Pokud máte zájem o dynamické prostředí a chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti elektro, neváhejte se přihlásit!

Požadavky:

Středoškolské vzdělání v oboru elektro
Řidičský průkaz skupiny B
Vynikající organizační schopnosti
Samostatnost a proaktivní přístup k práci
Dobré znalosti práce s PC (MS Office, projektové nástroje)
Vůdčí typ, schopnost motivovat a vést tým
Příjemné vystupování a komunikační dovednosti

Náplň práce:

Koordinace a řízení projektů v oblasti elektro
Spolupráce s týmem a předávání informací mezi jednotlivými členy
Příprava a aktualizace projektové dokumentace
Aktivní účast na schůzkách a prezentacích
Řešení případných problémů a překážek v průběhu projektů
Nabízíme:

Zajímavou a rozmanitou práci v dynamickém prostředí
Možnost profesního růstu a vzdělávání
Přátelský a podporující tým
Odpovídající platové ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu