Specialista technické dokumentace (elektro)

Jméno/Firma
Orienta Czech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme specialistu pro přípravu dokumentace pro klienta

Náplň práce:

  • Příprava technické dokumentace pro klienty na základě informací poskytnutých projektovým týmem.
  • Zpracování obecného popisu zařízení, umístění hlavních komponent, rozložených a detailních pohledů, popis provozu a údržby.
  • Sestavení seznamu dokumentů a komponent ve formě obsahu.
  • Příprava adresáře s dokumenty ve formátu PDF.

Požadavky:

  • Vzdělání v oboru elektroinženýrství.
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou.
  • Zkušenosti s 3D modelováním, Solidworks, InDesign.
  • Dobrá mechanická a elektrická znalost pro čtení a pochopení mechanických výkresů, elektrických schémat a diagramů.
  • Angličtina na úrovni B2 - C1.
  • Schopnost hledat a nalézat řešení.
  • Preciznost, smysl pro detail.
  • Samostatnost.

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Práci na zajímavých projektech s moderními technologiemi.