AREA SALES MANAGER - RETAIL

Jméno/Firma
OPENN s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro mezinárodní petrochemickou společnost, hledáme dynamického a výkonného Area Sales Managera (síť čerpacích stanic – retail) – region Praha – Středočeský kraj.
Daná pozice je rozšířením stávajícího obchodního týmu. Na ní budete řídit a rozvíjet obchodní a prodejní výsledky a aktivity ve svěřených čerpacích stanicích, se kterými budete v aktivním spojení a ve spolupráci.

Náplň práce:
Řízení a rozvoj prodeje v přiděleném regionu – sledování kampaní, prostředí dané stanice, úroveň služeb a komunikace se zákazníky
Odpovědnost za dosažení prodejních cílů a plnění KPI – sledování efektivity, prodejní ukazatele, prodeje jednotlivých komodit a produktů.
Analýza prodejních výsledků, monitorování výkonnosti prodejen a implementace opatření na zlepšení výkonu.
Budování a udržování vztahů s partnery/nájemci čerpacích stanic a obchodními partnery.
Spolupráce na tvorbě a realizaci obchodní strategie, spolupráce s interními týmy – marketing, asset management, finance
Trénink a rozvoj lidí na provozovnách, zajištění dodržování firemních standardů a procesů.
Monitoring trhu, konkurenčního prostředí a trendů.
Reporting, práce v interních IT systémech (ERP, MS Excel)

Požadujeme:
VŠ vzdělání, praxe cca 7 let zkušeností v obchodu, v oblasti maloobchodního prodeje (např. Store Manager, Area Manager).
Silné manažerské schopnosti, schopnost vést a motivovat tým.
Výborné komunikační a organizační dovednosti.
Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, znalost AJ slovem i písmem – B2
Schopnost pracovat pod tlakem a zaměřenost na výsledky.
Orientace na zákazníka a obchodní výsledky.
Zkušenost s řízením více prodejen výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat.

Nabízíme:
Zajímavá dlouhodobá práce ve stabilní mezinárodní společnosti spojená s možností profesního růstu
Škála zaměstnaneckých benefitů – stravování, penzijní připojištění, nadstandardní zdravotní péče a další
Atraktivní platové ohodnocení a bonusový systém
Možnost profesního růstu a rozvoje.