PRODUKČNÍ DABINGOVÉ AGENTURY

Jméno/Firma
DW Agentura, s.r.o.
Pracoviště
Komunardů 1091/36, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Kultura, umění a tvůrčí práce
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

NÁPLŇ PRÁCE:

Organizace natáčení od zajištění překladu scénářů po výrobu natáčecích plánů, komunikace se zadavateli (často v angličtině), administrativa, práce ve Wordu, Excelu a online webových rozhraních zadavatelů, komunikace s herci.

PLAT:

První dva měsíce „na zkoušku“ 250,- Kč/hod. (Brutto), pak 300,- Kč/hod. (Brutto) plus možné čtvrtletní odměny

POŽADAVKY:

Vzdělání: min. SŠ s maturitou

Angličtina C1 (tzn. velmi slušná úroveň mluveným i psaným slovem)

Zkušenosti s prací s titulkovacími programy jsou výhodou

Pečlivost, spolehlivost a VÝBORNÉ ORGANIZAČNÍ SCHOPNOSTI jsou podmínkou!

Nástup ideálně ihned, nejpozději 1.11.2024

Živnostenský list je velkou výhodou

DALŠÍ INFORMACE:

Nepravidelná pracovní doba

Možná občasná práce z domova (např. při navolávání herců). Většina práce se ale vykonává v DW Agentuře, s.r.o. v Praze 7 - Holešovicích.

Rodinná firma, malý kolektiv, dobrá atmosféra, atraktivní obor v hereckém prostředí.

POKUD MÁTE O NABÍZENOU POZICI ZÁJEM, POSTUPUJTE, PROSÍM, DLE POKYNŮ, KTERÉ OBDRŽÍTE DO VAŠÍ E-MAILOVÉ SCHRÁNKY. BUDE VÁM SEM DORUČENA ZPRÁVA OBSAHUJÍCÍ PODROBNÉ INFORMACE O NABÍZENÉ POZICI A ODKAZ NA ONLINE FORMULÁŘ, KTERÝ JE TŘEBA VYPLNIT (BEZ TOHOTO KROKU NELZE POSTOUPIT DO DRUHÉHO KOLA NAŠEHO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ).