Strojní konstruktér senior

Jméno/Firma
Orienta Czech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro renomovanou společnost s pestrým výrobním programem hledáme zkušeného a motivovaného uchazeče pro pozici

Náplň práce

  • Navrhování a vývoj produktů podle požadavků zákazníka
  • Řízení celého procesu konstrukce od návrhu po implementaci
  • Spolupráce s týmem inženýrů a techniků při řešení technických výzev
  • Zajištění dodržování specifikací, norem a předpisů

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru strojního inženýrství nebo obdobné
  • Praxe v oblasti strojní konstrukce
  • Zkušenosti s 3D CAD softwarem (např. SolidWorks, Autodesk Inventor)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobrá znalost technické dokumentace a normativních požadavků
  • Komunikativní znalost angličtiny (minimálně pasivní)

Nabízíme

  • Možnost podílet se na zajímavých a náročných projektech
  • Profesionální a přátelské pracovní prostředí
  • Rozvojové a vzdělávací možnosti
  • Mzdové ohodnocení nastavení individuálně, dle dosavadních zkušeností
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně dovolené navíc