Asistent/ka v zavedené mediální agentuře

Jméno/Firma
FAMEDIA Group, s.r.o.
Pracoviště
Bělohorská 245/71, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

Do naší dynamicky se rozvíjející mediální agentury hledáme šikovného asistenta/asistentku, který/á nám pomůže s každodenním chodem kanceláře a podpoří nákupní oddělení. Jsme tým plný pozitivní energie a zajímavých projektů, kde můžete růst a učit se.

Co nabízíme:

  • Příležitost pracovat v přátelském kolektivu s pozitivní atmosférou.
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností zkráceného úvazku - vhodné i pro studenty vyšších ročníků VŠ s dostatkem volného času.
  • Multisport kartu s příspěvkem zaměstnavatele.
  • Kratší pracovní dobu v pátek a další benefity.
  • Práci v příjemném pracovním prostředí v lokalitě Prahy 6, přímo u tramvajové zastávky.

Vaše náplň práce:

  • Podpora kolegů v kanceláři, zejména na nákupním a prodejním oddělení.
  • Řešení různorodých úkolů zadaných jednatelem společnosti.
  • Práce s interními systémy a administrativní úkoly.
  • Občasné výjezdy po Praze za účelem kontroly reklamních ploch.
  • Pomoc s fotografováním reklamních ploch a dalšími úkoly dle pokynů.

Požadujeme:

  • Příjemné a slušné vystupování, chuť pracovat a učit se novým věcem.
  • Zodpovědnost a pečlivost.
  • Řidičský průkaz a zkušenosti s řízením (ideálně alespoň 10 000 km).
  • Základní dovednosti v používání fotoaparátu (výhodou) a počítače (Excel, Word, Google Docs).
  • Základní znalost angličtiny je výhodou.

V případě zájmu se budeme těšit na životopis a motivační dopis, ve kterém se dozvíme, proč bychom si měli vybrat právě Vás.