Indoore sales - Rozpočtář/ka

Jméno/Firma
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o.
Pracoviště
Boudníkova 2506/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme do našeho týmu v ASSA ABLOY Entrance Systems novou posilu: Indoore sales - Rozpočtáře/ku!

ASSA ABLOY Entrance Systems dodává automatické vstupní systému do široké škály budov jako jsou nemocnice, obchodní řetězce, hotely a kancelářské budovy. Buďte součástí našeho týmu!

 Náplň práce:

• Zpracovávání řešení a cenových nabídek pro zákazníky
• Případná úprava nabídek a společné hledání nejlepšího řešení pro zákazníka
• Pravidelná komunikace s obchodním manažerem a zákazníky
• Příprava podkladů pro finanční oddělení – systémová evidence projektů
• Zjišťování stavu výběrových řízení

Co by měl ideální kandidát mít:

• Chuť se učit novým věcem
• Obchodní přístup k projektům a zákazníkům
• Ochotu komunikovat – telefonovat o projektech, nabídkách a požadavcích zákazníků
• Sebemotivaci, zodpovědnost a smysl pro detail
• Základní orientaci v CAD, čtení a úpravy výkresů, tvorba jednoduchých podkladů – výhodou, nikoliv podmínkou
• Orientaci v zadávací stavební dokumentaci, čtení výkresů a půdorysů – výhodou, nikoliv podmínkou
• Předchozí zkušenosti na podobné pozici vítány

Co vám na oplátku nabídneme my:

• Práci ve velmi známé nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu
• Pracovní prostředí v nových moderních prostorách DOCK na Palmovce
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravu
• Karta Multisport
• Možnost jazykových kurzů po zkušební době
• Příspěvek na důchodové pojištění
• Služební telefon a počítač
• Pravidelné teambuildingové akce
• Pravidelné ovoce na pracovišti, káva, čaj a další
• Fixní mzda + bonusy

Myslíte, že je to pozice, která by vás zajímala a bavila? Budeme rádi, když nám pošlete váš životopis a ozveme se co nejdříve zpět.