Facility Manager (M/Ž) - Karlovarský kraj

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Řízení odborných a technologických postupů prací v oblasti technického facility managementu obchodního centra

  • Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektu zákazníka v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy

  • Dodržování BOZP a PO • Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS, QMS

Co očekáváme, že náš profesionál v oboru bude mít:

  • SŠ nebo VŠ technického směru

  • Praxi a orientaci v problematice technické správy budov min. 5 let

  • Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám

  • Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu

  • Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu

  • Dobrou znalost práce s MS Office

  • Znalost AJ na úrovni B1/B2

  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

  • Zkušenost s řízením odborných zakázek - výhodou

Co tomu nejlepšímu nabízíme:

  • Mzdu od 60 000 Kč

  • Samostatnou, odpovědnou pozici

  • Pracovní smlouvu na rok, poté na dobu neurčitou

  • Zvýhodněné volání O2

  • Zázemí ve stabilní společnosti

  • Příspěvek na stravování

  • Služební PC a telefon

  • Happy days

  • Záloha na mzdu kdykoliv

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem přes odpovědní formulář.