Prodejce na pobočce Jihlava

Jméno/Firma
coraHB autodíly s.r.o.
Pracoviště
Jihlava
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce

  • prodej nabízeného sortimentu

  • příjem a zpracování objednávek od zákazníka

  • komunikace se zákazníkem, poskytování informací o nabízeném zboží a službách

  • odpovědnost za pokladnu a svěřené prostředky

Požadujeme

  • znalost sortimentu autodílů

  • znalost práce na PC (excel, email)

  • řidičský průkaz skupiny B

  • týmového hráče s komunikačními dovednostmi a profesionálním vystupováním

  • obchodní dovednosti, solidnost, cílevědomost, samostatnost

  • trestní bezúhonnost

  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu výhodou

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti

  • práce na HPP

  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj

  • dobré platové ohodnocení

  • firemní benefity, výrazné zaměstnanecké slevy

  • příspěvek na stravu

  • jistotu pravidelného měsíčního příjmu