Asistentka

Jméno/Firma
Simaco Reconstruction & Maintenance, s.r.o.
Pracoviště
Rakovník
Úvazek
Plný, Živnostenský list, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Specializujeme se především na monolitické železobetonové konstrukce, stavební práce a demolice. Provozujeme vlastní půjčovnu specializovaného vybavení pro stavbu - stropního a stěnového bednění Peri a fasádního lešení Layher. Zakládáme si na profesionálním přístupu, kvalitě odvedené práce, odbornosti a bezpečnosti.

Do svého týmu hledáme kolegyni, která má smysl pro detail, touží po profesním růstu a chce vyniknout. U nás práce asistentky není pouze o podpoře kolegů a přípravě podkladů. Budete se moci aktivně zapojit do procesů přípravy a realizace projektů.

Nabízíme práci v mladém kolektivu orientovaném na výsledky, stabilní zázemí, moderně vybavené pracoviště a dynamické a velmi přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou.

Náplň práce:

  • tvorba a sledování reportů výkonu jednotlivých oddělení firmy

  • zpracování pravidelných i ad-hoc přehledů, analýz a reportů

  • výběr a zajištění dárků pro obchodní partnery

  • zpracování pošty a práce s datovými schránkami

  • evidence výdajů na propagaci a marketing

  • aktivní správa reklamních kampaní

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu a individuální přístup

  • nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe

  • rozmanitou práci, která vás nikdy nebude nudit

  • práce vhodná i pro studenty

Požadujeme:

  • výborné komunikační schopnosti jak po telefonu, tak při osobním jednání

  • příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci a týmového ducha

  • samostatnost, preciznost a odpovědný přístup

  • nadstandardní znalost Microsoft Office

  • výborné organizační schopnosti

Výhodou:

  • praxe v oblasti stavebnictví a real estate

  • uživatelská znalost Kros a CAD

  • řidičský průkaz skupiny B