Zedník

Jméno/Firma
Simaco Reconstruction & Maintenance, s.r.o.
Pracoviště
Rakovník
Úvazek
Plný, Zkrácený, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Specializujeme se především na monolitické železobetonové konstrukce, stavební práce a demolice. Provozujeme vlastní půjčovnu specializovaného vybavení pro stavbu - stropního a stěnového bednění Peri a fasádního lešení Layher. Zakládáme si na profesionálním přístupu, kvalitě odvedené práce, odbornosti a bezpečnosti.

Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na realizaci zajímavých stavebních projektů v rámci Středočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje.

Náplň práce:

  • provádění stavebních, přípravných a dokončovacích prací

  • montáž a demontáž fasádního lešení a stropního bednění

  • zednické, tesařské, železářské a betonářské práce

  • pokládka a montáž betonářské výztuže

  • další práce dle vašich schopností a odbornosti

Nabízíme:

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní české společnosti

  • nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe

  • flexibilní pracovní dobu a individuální přístup

  • pravidelné školení BOZP a PO

Požadujeme:

  • velmi dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost

  • střední odborné vzdělání nebo praxe v oboru

  • preciznost a odpovědný přístup

  • touha neustále se zlepšovat

  • samostatnost

Výhodou:

  • řidičský průkaz skupiny B, C nebo C+E

  • strojnický průkaz na kolová či pásová rypadla

  • vazačský a svářečský průkaz