Obchodník - půjčovna stavebního vybavení

Jméno/Firma
Simaco Reconstruction & Maintenance, s.r.o.
Pracoviště
Rakovník
Úvazek
Plný, Zkrácený, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme česká rodinná společnost zaměřující se na pozemní stavitelství. Specializujeme se především na monolitické železobetonové konstrukce, stavební práce a demolice. Provozujeme vlastní půjčovnu specializovaného vybavení pro stavbu - stropního a stěnového bednění Peri a fasádního lešení Layher. Zakládáme si na profesionálním přístupu, kvalitě odvedené práce, odbornosti a bezpečnosti.

Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na realizaci zajímavých stavebních projektů v rámci Středočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje.

Náplň práce:

  • vyhledávání a akvizice nových zakázek (stavby svépomocí i větší firemní projekty)

  • udržování a rozvoj vztahů se stávajícími klienty, budování sítě stálých odběratelů (firmy a živnostníci)

  • schůzky v terénu, e-mailová a telefonická komunikace

  • příprava obchodních nabídek (kalkulace, rozpočty a kontrola výkazů výměr)

  • kompletace cen stavebních prací na základě nabídek subdodavatelů

  • sledování trhu, trendů a konkurence

  • reporting výsledků a běžná administrativa

Nabízíme:

  • nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností, praxe a obchodních výsledků

  • fixní měsíční příjem + provize z realizovaných zakázek bez omezení

  • zázemí kanceláře v Rakovníku i možnost práce z domova

  • osobní automobil, notebook a mobilní telefon

  • vlastní organizaci práce

Požadujeme:

  • obchodní duch, orientace na výsledek a „tah na branku“

  • výborné komunikační dovednosti

  • proaktivní přístup vůči zákazníkům

  • velmi dobrá znalost Microsoft Office

  • řidičský průkaz skupiny B

  • chuť pracovat samostatně

  • preciznost a zodpovědnost

Výhodou:

  • předchozí obchodní zkušenosti

  • praxe v oboru stavebnictví

  • znalost regionu