Asistent/ka ředitelky e-shopu

Jméno/Firma
Monkey Mum
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený, Živnostenský list, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Do rychle rostoucího e-shopu hledáme dalšího člena týmu. A to, e-shop asistentku ředitelky. Jak si Tě představujeme? Komunikativní a flexibilní člověk, který se nebojí různorodé práce. Dělá mu radost trávit čas s kolegy, v centru malebných Vršovic. Nebojí se hektického týdne a skvělá organizace práce je pro něj samozřejmostí. Pokud jsi také kreativní, určitě je to pro nás výhodou. Výměnou za to, budeš pracovat ve velmi přátelském prostředí.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora ředitelky e-shopu

  • Plánování a organizace schůzek, vedení diáře

  • Zpracování e-mailů, korespondence a dalších dokumentů

  • Komunikace s dodavateli, zákazníky a partnery

  • Správa firemních sociálních sítí a podpora marketingových aktivit

  • Pomoc při organizaci firemních akcí a dalších aktivit

  • Podpora při řízení projektů a úkolech spojených s rozvojem e-shopu

  • Vedení kanceláře a zajištění hladkého chodu denní agendy

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání, student na Vysoké škole

  • Výborné organizační schopnosti a smysl pro detail

  • Zkušenosti s administrativní podporou vedení společnosti výhodou

  • Skvělá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • Schopnost samostatně řešit úkoly a pracovat pod tlakem

  • Časová flexibilita, spolehlivost a důvěryhodnost

  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém a rostoucím týmu

  • Možnost profesního růstu a vzdělávání

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Atraktivní mzdové ohodnocení

  • Firemní benefity (práce v příjemném pracovním prostředí v centru Vršovic, přátelské prostředí, možnost občasné práce z domova, zaměstnanecké slevy na firemní produkty)

Typ úvazku:

  • Plný nebo částečný úvazek

  • Možnost spolupráce na DPP nebo IČO

Místo výkonu práce:

  • Monkey Mum s.r.o. / Pod Stupni 1567/11, Praha 10 - Vršovice, 10100

Jak se přihlásit:

Zasílejte své životopisy a motivační dopisy na e-mail: jobs@monkeymum.com do 31.10.2024!