Všeobecná zdravotní sestra, praktická sestra

Jméno/Firma
Agentura zdravotní domácí péče HOME CARE, s.r.o.
Pracoviště
Karlovy Vary
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň prácovní pozice

  • poskytování odborných  výkonů na základě indikace praktického či odborného lékaře

  • komunikace s kolegy, nadřízenými, lékaři a v neposlední řadě s rodinnými příslušníky

  • zápis a kontrola zdravotnické dokumentace

  • provádění odborné činnosti příslušící všeobecné sestře v domácím prostředí pacienta, např. aplikace injekcí, infúzí, odběry biologického materiálu, ošetřování stomií, převazy defektů a ran.

Požadujeme

  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, empatii a trpělivost

  • řidičský průkaz sk.B

  • odbornou způsobilost dle § 5 zákona č. 55/2011 Sb. - všeobecná sestra bez odborného dohledu

  • uživatelskou znalost práce na PC

NABÍZÍME

  • práci na plný úvazek, (možno i na snížený, nebo DPP) , dle domluvy i jen ranní služby

  • mzdu od 35000- 65000,-Kč/měsíc

  • 3 dny indispozičního volna( sickdays)

  • smlouva na dobu neurčitou

  • 500,- příplatek na telefon

  • 5 týdnů dovolené

  • služební vozidlo k dispozici i k soukromým účelům

  • notebook

    PRACOVIŠTĚ: Karlovy Vary a okolí

   Nástup možný ihned nebo dohodou

Více informací na telefonním čísle 777 780 122, životopisy zasílejte mailem na: miskbeck@gmail.com