Fudraiser/ka AIP

Jméno/Firma
Aliance pro individualizovanou podporu, z.s.
Pracoviště
Bubenské nábřeží 306/13, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme:
Aliance pro individualizovanou podporu (AIP) hledá nadšeného a motivovaného fundraisera, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám zajistit vícezdrojové financování pro naší advokační činnost. Tou je lobbování za to, aby lidé se zdravotním postižením a jejich pečující měli zajištěnou podporu podle svých potřeb v přirozeném prostředí.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových finančních zdrojů a příležitostí k získávání prostředků
  • navazování a rozvíjení vztahů s klíčovými partnery, donory a sponzory
  • plánování a realizace fundraisingových kampaní a aktivit na základě fundraisingové strategie
  • rešerše možných dotací, grantů a psaní žádostí
  • získávání věcných a nefinančních darů
  • správa darů včetně agendy spojené s platformou Darujme.cz, GiVT aj.
  • spolupráce s PR týmem na komunikačních aktivitách spojených s fundraisingem.
  • reporting výsledků fundraisingových aktivit a pravidelná analýza dosažených cílů

Co potřebujeme od vás:

  • praxi ve fundraisingu, s firemním dárcovstvím výhodou
  • zkušenost se psaním žádostí o dotace a granty
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • kreativitu a strategické myšlení
  • samostatnost, spolehlivost i schopnost práce v týmu
  • pozitivní vztah k sociálním tématům

Co nabízíme my:

  • smysluplnou práci ve prospěch lidí s postižením a jejich blízkých
  • být součástí rozvíjejícího se týmu neziskové organizace
  • nástup ihned, případně dle domluvy
  • pracovní smlouvu v rozsahu 0,5 úvazku na dobu 1 roku
  • pružnou pracovní dobu, částečnou práci z domova
  • práci vhodnou též pro osoby na rodičovské dovolené a osoby se zdravotním postižením
  • bezbariérové zázemí kanceláře v Hale 40 Holešovické tržnice na Praze 7

Jak se přihlásit:
Pokud Vás zaujal náš inzerát, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Připojte nápad, jaká by mohla být cesta pro organizaci našeho typu k zjištění stálého finančního zdroje.
Zájemce jednou týdně posoudíme a dáme vědět, zda postupují do dalšího kola k pohovoru.