Ostraha pro potrav. řetězec(M/Ž) - DPČ/DPP - Mzda 140 Kč/h Veselí nad Moravou

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Veselí nad Moravou
Úvazek
Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

  • Ochrana a ostraha majetku klienta

  • Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu

  • Jednoduchá administrativa

  • Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:

  • Chuť pracovat

  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Mzdu na DPČ/DPP 140 Kč/h

  • Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce

  • Kompletní uniformu

  • Zvýhodněné volání O2

  • MultiSport kartu

  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.