Ostraha sociálního zařízení (M/Ž) – HPP/DPP/DPČ - Praha 10

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Zajímá vás práce v bezpečnosti a máte zkušenosti na obdobné pozici? Tak hledáme právě vás na pozici ostrahy.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Ostraha areálu domu sociální péče Hagibor (jeden z největších projektů Židovské obce v Praze)

  • Jedná se ostrahu vjezdu do areálu

  • Kontrola osob, vozidel, dokladů

  • Zápisy do svěřených systémů, zápisy mimořádných událostí

  • Provádění pravidelných pochůzek uvnitř, vně areálu

  • Komunikace s vedením, bezpečnostním manažerem, návštěvami

  • Řešení mimořádných událostí

  • Navrhování předběžných opatření k případným situacím

  • Účast na pravidelných školení

Co od vás požadujeme:

  • ČJ rodilý mluvčí

  • Nutná komunikativní angličtina

  • Komunikativnost, zodpovědnost

  • Nebát se řešit krizové situace

  • Plnoletost

  • Umět ovládat PC - Excel, Outlook

  • Ovládaní technologií - (zaškolíme)

Co vám nabídneme:

  • Mzdu 178 Kč/h na HPP

  • Mzdu 220 Kč/h na DPP/DPČ

  • Denní a noční směny, 12 hodinové směny

  • Nástup je možný od 1.12. 2024

  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

  • MultiSport kartu

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Zvýhodněné volání v O2

  • Příspěvek na stravování

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Budeme se těšit na Vaše reakce

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.