Velitel ostrahy (M/Ž) pro obchodní centrum - Praha

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

  • Zaškolování nových členů ostrahy

  • Kontrola zaměstnanců a dodavatelů

  • Vyhodnocování nově nastavených bezpečnostních postupů v praxi a jejich dolaďování

  • Jednoduchá administrativa

  • Komunikace s policií

  • Přímé řízení a kontrola výkonu strážní služby, plánování směn, zpracování docházky

Požadavky:

  • Ochota si při nástupu projít všechny pozice, které jsou na objektu

  • Znalost MS Office

  • Profesionální vystupování

  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Mzdu 150-185 Kč/h na DPČ/DPP (dle objektu)

  • Mzdu 130-160 Kč/h na HPP (dle objektu)

  • Směny denní a noční, 12 hodinové

  • Zvýhodněné volání O2

  • Možnost profesního i platového růstu

  • Příspěvek na stravování

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Pomoc při zajištění ubytování

  • Happy days

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.