Práce ve vysoce zabezpečeném objektu (M/Ž) - Praha

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 155 Kč/h na HPP/DPČ/DPP

  • 165 Kč/h po zkušební době, do roka 180 Kč/h a tím to ovšem nekončí!

  • Nástupní mzdu na DPP: 155 Kč/h

  • Nadstandartní školení vedené profesionály

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, nebo možnost dlouhodobé brigádní spolupráce

  • Možnost startu kariéry ve velmi specifickém prostředí Práce ve stabilním směnném provozu

  • Benefity - MultiSport karta, výroční odměny, Happy Days, příspěvek na stravování

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    Pomoc při zajištění ubytování

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou

  • Trestní bezúhonnost

  • Certifikát strážného - možné doplnit u naší společnosti

  • AJ - výhodou

  • Praxe v oblasti bezpečnosti - výhodou

Náplň práce:

  • Obsluha kamerového systému

  • Kontrola vstupu do objektu pomocí detekčního rámu a bezpečnostního rentgenu

  • Práce s detektorem výbušnin

  • Pochůzková činnost uvnitř objektu i jeho okolí

  • Pravidelný trénink interních emergency procedur

  • Detekce hrozícího nebezpečí v okolí objektu

  • Komunikace přes RDTS (radiostanici / vysílačku) s operačním centrem

  • Reporting veliteli směny

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.