Dispečer pultu centrální ochrany (M/Ž) - Praha 11

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

  • Přijímání a vyhodnocování signálů na PCO (Pult centrální ochrany)

  • Vysílání zásahové jednotky a ostrahy na objekty

  • Vzdálená ostraha objektů

  • Směnný provoz (D/N/12)

  • Telefonická komunikace s klienty

  • Vedení příslušné dokumentace

  • Ovládání bezpečnostních technologií

Požadujeme:

  • Pokročilou znalost práce na PC

  • Schopnost komunikovat v češtině nebo slovenštině

  • Dobré zvládání stresových situací

  • Komunikativní a příjemné vystupování (i po telefonu)

  • Samostatnost, zodpovědnost

  • Ochotu a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Mzdu 144 Kč/h

  • Motivační odměny 2x za rok

  • Smlouvu na HPP, DPČ i DPP

  • Možnost kariérního růstu

  • Zvýhodněné volání O2

  • Dlouhodobou spolupráci

  • Fyzicky nenáročnou práci

  • Dobrý kolektiv

  • Možnost plánování směn

  • Příspěvek na stravování

  • Možnost účasti na vzdělávacích kurzech včetně angličtiny

  • Zaučení pod dohledem zkušených kolegů

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Pomoc při zajištění ubytování

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.