Operační důstojník (M/Ž) - Mzda od 160 Kč/h - Kutná Hora

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Kutná Hora
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáte smysluplnou, zodpovědnou a stabilní práci? Přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • Koordinační a řídící činnost

  • Komunikace pomocí radiostanice

  • Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC

  • Dodržování pracovního a návštěvního řádu

  • Zodpovědnost za denní i noční personální zajištění objektu - rozpisy pracovních směn

  • Vedení evidence o průběhu služby

  • Komunikace se servisními organizacemi

  • Zpracovávání dokumentace

Požadavky:

  • Trestní bezúhonnost

  • Práce s PC (MS Office)

  • Schopnost komunikace v AJ (úroveň A2)

  • ŘP sk. B

  • Zkušenost z obdobné pozice - výhodou

Nabízíme:

  • Mzdu na HPP od 160 Kč/h

  • Stabilní zaměstnání

  • 12h směny denní/noční

  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

  • Zvýhodněné volání O2

  • MultiSport kartu

  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Nástup ihned

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.