PRACOVNÍK/CE V CUKRÁRNĚ + POMOCNÝ/Á ŘIDIČ/KA - HLINSKO (pouze pro OZP)

Jméno/Firma
FOVY, s.r.o.
Pracoviště
Hlinsko
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

Do týmu cukrárny Čistá duše v Hlinsku hledáme novou posilu, která má vztah k cukrářské výrobě a pohybuje se ve sladkém světě jako ryba ve vodě.

Hledáme milého, pracovitého člověka, který má zkušenosti a praxi v cukrářské výrobě a nechybí mu chuť se učit i nové věci, zvládne samostatně ovládat cukrářské pece a přístroje, zhotovovat cukrářské výrobky širokého sortimentu, zvládne aranžovat cukrářské výrobky dle receptur. Jste to právě Vy? Tak pojďte k nám!

Náplň práce:

  • Samostatné zhotovování všech druhů cukrářských výrobků širokého sortimentu

  • Výroba cukrářských produktů dle přijatých zakázek

  • Aranžování cukrářských produktů dle receptur

  • Samostatné ovládání cukrářské pece a cukrářských přístrojů

  • Kontrola vhodnosti potravin

  • Úklid potravin do skladovacích prostor

  • Ochotně se učit novým věcem a aktivně přijímat nové úkoly

  • Pracovat pečlivě, se smyslem pro detail

  • provádět úklid během práce - dbát na čisté prostředí na pracovišti

  • v případě potřeby vypomáhat jako pomocný řidič sk. B s rozvozem produktů k závozu

Nabízíme:

  • pracovní poměr na zkrácený úvazek 25 hod./týdně, střídání ranních ( od 6-11hod.) a odpoledních směn (11-16hod.)

  • práci ve stabilní společnosti

  • přátelský a vstřícný kolektiv

  • zaučení zkušenou kolegyní

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost nástupu ihned

  • místo výkonu práce v Hlinsku

  • možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • praxi v cukrářské výrobě

  • řidičský průkaz sk. B

  • spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost

  • OZP

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis na e-mail marcela.fiserova@fokusvysocina.cz

Nebo přímo volejte na telefonní číslo 773 793 737  - Marcela Fišerová, vedoucí cukrárny.