Prodejce/prodejkyně stavebního materiálu

Jméno/Firma
Mlénský stavební, s.r.o
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce

  •  Budete klíčovým kontaktem pro naše zákazníky (osobně na prodejně, telefonicky)

  • Budete hlídat stav skladových zásob v informačním systému, dělat inventury a mít na starost hotovost

  • Budete mít na starosti doplňování a objednávání zboží

  • Budete kontrolovat a archivovat prodejní doklady

  • Zajistíte kompletní prodejní servis pro maximální spokojenost našich zákazníků

  • Můžete se těšit na kolegy a vašeho nadřízeného, kteří Vám od prvního dne budou oporou

Požadujeme

  • Komunikativnost a obchodního ducha se smyslem pro pořádek

  • Praxe ve stavebnictví výhodou, nikoliv podmínkou – máme integrační systém zaučení

  • Znalost práce na PC

  • Čistý trestní rejstřík

  • Proaktivní a iniciativní přístup

  • Chuť učit se novým věcem

  • Nástup možný IHNED

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP

  • Práci v přátelském kolektivu, rodinné prostředí

  • Progresivní finanční ohodnocení

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Odborná produktová školení

  • Benefity pro zaměstnance