SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

Jméno/Firma
PF PLASTY CZ, s.r.o. - Member of BR Group
Pracoviště
Chuchelna
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Základní informace

Smluvní vztah: Práce na plný úvazek

Požadujeme

  • jsi zodpovědný a máš smyls pro detail

  • máš praxi na obdobné pozici nebo odborné vzdělání

  • umíš číst výkresovou dokumentaci

  • schopnost a možnost pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • nadstandardní příplatky za práci na odpoledních a nočních směnách

  • zázemí zavedené české společnosti

  • práce na hlavní pracovní poměr v třísměnném pracovním režimu

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravování

  • cafeterie UP CZ 1 000 Kč/měsíc

  • příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč/měsíc

  • zvýhodněné volání u mobilního operátora T-mobile i pro rodinné příslušníky

  • nástup možný ihned

  • pracovní smlouva na 1 rok, s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Náplň práce

  • seřizovat vstřikovací stroje, manipulátory a pomocná výrobní zařízení

  • provádět provozní údržbu forem

  • výměnu forem pro vstřikování plastů