Servisní technik pro opravy speciální a lesnické techniky - dílenský technik

Jméno/Firma
Vermeer CS s.r.o.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Provádění oprav speciální a lesnické techniky (štěpkovače, frézy na pařezy, drtiče dřeva, malé zahradní nakladače, soupravy řízeného vrtání a jiné stroje).

  • Uvádění nových strojů k zákazníkům - předání a odzkoušení funkcí stroje, zaškolení obsluhy.

  • Pravidelný servis - předepsané úkony výrobcem (výměny olejových náplní, filtrů, seřizování funkcí stroje).

  • Diagnostika je prováděna za pomocí diagnostických testerů, měřících přístrojů.

  • Opravy - výměna vadných komponentů, opotřebených dílů atd.

Požadujeme:

  • Odborné vzdělání, elektrotechnického nebo autoopravárenského směru výhodou

  • Základní znalost mechaniky a hydrauliky výhodou

  • Základní znalost svařovat, brousit, lakovat  apod.

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

  • Samostatnost v rozhodování

  • Základní uživatelská znalost PC

  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Dobrý kolektiv

  • Práci na plný úvazek

  • Dojíždění do práce v rámci služební jízdy

  • Firemní benefity (cestovné, stravenky, služební telefon, notebook, automobil)

  • 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days

  • Náborový příspěvek 18 tis.

  • Mimořádné pololetní odměny

  • Zajímavou a kreativní práci

  • Výborný kolektiv

  • Školení a další vzdělávání, možnost osobního rozvoje

  • Nástup do zaměstnání možný ihned

  • - Lokalita působnosti Brno, servisní dílna

  • - Flexibilní pracovní doba

  • - plat 45 000 - 60 000 Kč

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení, zašlete Váš životopis na e-mail: jansa@vermeer-kifour.cz  nebo volejte na tel.: 602 393 061