Projektant infomačních a komunikačních technologií

Jméno/Firma
Zoo Praha
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy hledá uchazeče na obsazení pozice: „Projektant infomačních a komunikačních technologií“.

Pracovní náplň:

  • tvorba a realizace strategie ICT Zoo Praha,

  • řízení projektů a naplňování strategie pro rozvoj webu, eshopu a sociálních sítí,

  • tvorba, správa a rozvoj kamerových systémů v areálu,

  • tvorba a realizace koncepce SW a HW vybavení,

  • tvorba a realizace koncepce bezpečnosti dat a IS,

  • zadávání, koordinace a přebírání outsourcovaných služeb v oblasti ICT,

  • příprava a realizace veřejných zakázek v oblasti ICT,

  • tvorba systémů informačních a komunikačních technologií různého stupně složitosti,

  • řízení všech pracovníků v rámci informačních a komunikačních technologií,

  • spolupráce s externími dodavateli v rámci správy a údržby infrastruktury ICT,

  • zpracování návrhů programového vybavení, zabezpečení jeho testování a integrace,

  • stanovení a organizování způsobů a postupů využívání prostředků ICT,

  • správa IT systémů - AD, Exchange, Android/IOS, serverů a síťové infrastruktury

  • sledování bezpečnosti dat,

  • poradenství koncovým uživatelům v oblasti ICT.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ odpovídajícího zaměření,

  • zkušenost se správou i tvorbou strategií ICT,

  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,

  • samostatný a systémový přístup, aktivita, zodpovědnost,

  • znalost síťových technologií,

  • znalost serverových a klientských operačních systémů Microsoft,

  • prokazatelné znalosti MS Office,

  • trestní bezúhonnost,

  • znalost veřejných zakázek výhodou,

  • zkušenost s projektovým řízením výhodou.

Nabízíme:

  • dynamickou práci v zajímavém prostředí špičkové zoologické zahrady,

  • platové podmínky dle Nařízení vlády 264/2022 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,

  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody dle kolektivní smlouvy,

  • hlavní pracovní poměr,

  • nástup dle dohody.

Uchazeči o tuto pozici zasílejte, prosím, své profesní životopisy a motivační dopisy na e-mail: personalni@zoopraha.cz.