ELEKTROMECHANIK (pondělí - pátek)

Jméno/Firma
BONTAZ CENTRE CZ, s.r.o.
Pracoviště
Velká Dobrá
Vytvořeno
10. 10. 2024

BONTAZ CENTRE CZ,s.r.o., která je součástí mezinárodní skupiny Bontaz, jenž má padesátileté zkušenosti v automobilovém průmyslu a nyní je předává do služeb nových forem mobility (elektrická, vodíková, lehká) a udržitelného průmyslu, hledá pro svůj provoz ve Velké Dobré (u Kladna) pracovníka na pozici:

ELEKTROMECHANIK

Co vás čeká?

·         Údržba a servis výrobních strojů a zařízení k zajištění plynulosti výroby

·         Mechanické montáže a elektrické zapojování pro ty s elektro zaměřením

·         Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení

·         Diagnostika závad na strojních zařízeních a podílení se na jejich odstranění

·         Údržba technických zařízení budov

·         Provádění zápisů o údržbách v elektronickém evidenčním systému

·         Zajímavá a rozmanitá práce ve stabilní zahraniční společnosti

Co budete potřebovat?

·         SŠ/SOU Elektrotechnické vzdělání příp. jiný technický obor

·         Platnost NV194/2022Sb (předtím : vyhláška 50, minimálně §6)

·         Zkušenost s údržbou výrobních strojů

·         Výhodou znAlost/praxe mechaniky, hydrauliky, automatizace případně dalších výrobních strojů a zařízení

·         Znalost soft PL7 PRO od Schneider Electric a GP-PRO EX  PROFACE velkou výhodou

·         Pečlivost a manuální zručnost

Co vám nabízíme?

·         odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)

·         navíc: stravenky v hodnotě 120,- Kč/den

·         23 dní dovolené

·         pololetní bonusy

·         odpolední příplatky nad rámec zákona

·         doprava svozovými autobusy na směny příp. Příplatek na dopravu

·         práce ve výrobním provozu pondělí – pátek (denní směna případně dle domluvy s uchazečem v dvousměnném provozu ranní směna 6.00-14.00, odpolední směna 14.00-22.00)

·         možnost nástupu ihned případně dle dohody

Práce na plný úvazek: HPP

Pracovní smlouva: na dobu neurčitou